Plotki o artystach - Przyjaciół nie poznaje się przez wirusa

Wszystko ten wirus psuje. Zamknięte kina mogę znieść, ekranów mam w domu więcej niż butów. I na każdym leci coś innego - żona ogląda telewizję, dziecko coś na telefonie, drugie na tablecie, mi zostaje komputer. Tyle że usiadłem do niego nie po to, żeby obejrzeć mecz (ruszyła Bundesliga! I ruszył Lewandowski!). Ale muszę wylać na papier... nie, na stronę internetową swoją złość.

Bo kina zamknięte to rozumiem. Ale telewizja??? No tak, ciągle lecą tam stare filmy i powtórki seriali. Ale nic nowego nie robią. A tak się pięknie zapowiadały wspomnienia z dawnych lat. Bo nagrany miał być kolejny odcinek... "Friends"! Wprawdzie tylko jeden, ale przynajmniej nowy. Wszystkie 236 stare już obejrzałem, pewnie po kilka razy każdy.

Jak ktoś nie był takim wiernym oglądaczem, to nowy serwis streamingowy HBO Max chce mu zaproponować powtórkę wszystkich 10 sezonów serialu "Przyjaciele". Jeden z najpopularniejszych w Ameryce takich programów leciał od 1994 do 2004 roku. A teraz od 27 maja ma być powtarzany, żeby przyciągnąć do nowej usługi HBO.

Jeszcze większym magnesem miało być zebranie starej ekipy (no, niestety już niemłodej), żeby nagrać nowy odcinek. Oficjalnie miał być bez scenariusza, czyli aktorzy mieli pójść na żywioł. No, kto chce, niech wierzy. W każdym talk-show wywiady też niby nie mają scenariusza, zaproszeni goście są "zaskoczeni" różnymi rzeczami i powstają "niespodziewane" sytuacje. Tylko podziwiać, jak każda zaproszona gwiazda sypie dowcipami z rękawa i "przypomina sobie" różne anegdoty i zabawne zdarzenia.

Ale nawet nie wierząc w brak scenariusza, nowy odcinek "Friends" miał być dla milionów fanów prawdziwą ucztą. Nie będzie, bo ponoć wirus uniemożliwia realizację nagrania. Nie mają maseczek? Sami aktorzy raczej nie mogą wystąpić w maseczkach. Chociaż... Może nie byłoby wtedy widać, ile to już czasu minęło od ostatniego spotkania szóstki przyjaciół. My też lepiej byśmy to znieśli.

O "Friends" przeczytasz także w tekście Bez Murzynów, ale jednak normalnie.

Możesz podzielić się tą treścią ze znajomymi!