Izolacja na morzu

Celebryci to ludzie sławni, a sławni chętnie bawią się Instagramem, bo to powoduje, że są jeszcze bardziej sławni.

Ludzie bogaci też są sławni, szczególnie ci kręcący się w okolicach Hollywood. Więc i oni chcą się bawić Instagramem. Nie zawsze im to wychodzi, czego ostatnim przykładem jest David Geffen.

Gość znany jest w Hollywood, bo jest m.in. producentem filmowym, chociaż zaczynał od wytwórni płytowych - jeszcze tych winylowych, bo bawił się w to już od 1971 roku. Największą sławę przyniosło mu jednak założenie wytwórni filmowej DreamWorks SKG. Pierwsze dwie litery skrótu SKG to Steven Spielberg i Jeffrey Katzenberg. Geffen był tą trzecią literą G.

To musi być bardzo przykre siedzieć na takim jachcie zacumowanym na Karaibach. David Geffen ma szczęście, że chociaż ma tam internet. Może jakoś przeżyje.


 

Teraz ma 7,7 miliarda dolarów i bawi się w celebrytę, pisując sobie na Instagramie. W sytuacji pandemii nie mógł być gorszy od innych i też chciał dać przykład poświęcenia się i dobrowolnej izolacji.

77-letni miliarder zaczął zamieszczać więc fotografie ze swojej izolatki, która kosztuje... 590 milionów dolarów. Tak, ponad pół miliarda dolarów.

Cóż to za izolatka? Super luksusowa łódź, zwana po amerykańsku jachtem, o długości 453 stóp (138 metrów). David Geffen opublikował na Instagramie jej fotografię, podpisując, że jest "odizolowany na Grenadynach, unikając wirusa".

Grenadyny to mały zespół wysepek na Morzu Karaibskim, tuż u wybrzeży Ameryki Południowej. Rzeczywiście daleko od nas, bliżej ma stamtąd do równika. Ma też przepiękną pogodę i zachody słońca, które też na fotografiach nie omieszkał pokazać.

I jakoś nie wzbudził sympatii internautów, którzy na Instagramie zasypali go obelgami. Najsubtelniejsi sugerowali, żeby kupił jakieś respiratory czy chociaż maseczki ochronne dla służby zdrowia, zamiast wygrzewać się na pokładzie luksusowej łodzi i wkurzać wszystkich widokami z pięknych wakacji. Inni woleli, żeby już na zawsze został "na swojej pie.....nej łodzi".

Trudno powiedzieć, z której rady skorzystał, bo Geffen skasował całe swoje konto na Instagramie. Internet nie jest dla niego.  TC

Nie chciał być gorszy od innych. Nie udało się.
Izolatka - jak to izolatka - jest ciasna. Ma tylko 453 stopy (138 metrów) długości.

Możesz podzielić się tą treścią ze znajomymi!