Turniejowe afery i "afery" - Plotki o artystach

Trwający US Open to prawdziwa uczta dla miłośników tenisa. Ale nie tylko kibice mogą się dobrze bawić przy tej okazji. Pośmiać się z "afer" na US Open może każdy.

Czytaj dalej

Emma Thompson wreszcie przeżywa orgazm

Dzisiejsze "Plotki" są sprośne. Nie dało się jednak inaczej napisać o tym, że Emma Thompson wreszcie przeżywa orgazm. Opowiada o tym pełnometrażowy film z "momentami". W papierowym wydaniu "abecadła" opisujemy też krótki filmik Madonny pokazujący poród... drzewa.

Czytaj dalej

Prezydenckie koncerty - Plotki o artystach

Śpiewać każdy może. Ale czy na koncert takiego artysty naprawdę pójdziecie?

Czytaj dalej

Komiczne urodziny - Plotki o artystach

W papierowym wydaniu pisaliśmy jak na Oskarach Chris Rock nie znalazł zrozumienia u WIlla Smitha za żart o jego żonie. Tu piszemy o innym komiku (komiczce?), której zachowanie - mamy nadzieję - nie wzbudzi kontrowersji.

Czytaj dalej

Niezły kabaret

Bill Cosby znowu w grze. Pozwala na to ostatnia decyzja Sądu Najwyższego USA. A oświadczenie rzecznika aktora sugeruje, że może znowu zacząć występować. Rozśmieszy Amerykanów?

Czytaj dalej

Prezydent zgadza się z obywatelami - Plotki o artystach

Prezydent powienien generalnie zgadzać się z obywatelami. Ale czasem jego zgoda może być bardzo zaskakująca. Tak było przy okazji świątecznych życzeń wymienianych z obywatelami przez Joe Bidena.

Czytaj dalej

Trochę pogadał i się przeleciał - Plotki o artystach

Przeprowadzenie wywiadu z gwiazdą wcale nie jest tak banalną sprawą. Przekonał się o tym dziennikarz, który dostał szansę rozmowy z Adele.

Czytaj dalej

Narodziny gwiazdy - Plotki o artystach

Dziwne mamy czasy, to i gwiazdor może być dziwny. A dokładniej jego popularność jest dziwna. Jego imię jest skandowane, chociaż on sam niekoniecznie jest w ogóle znany skandującym.

Czytaj dalej

Aktor trudny do opisania - Plotki o artystach

Aktorstwo jest trudną sztuką. Przyznawanie nagród najlepszym aktorom to też niełatwe zadanie. Ale opisywanie aktorów to już prawdziwy kosmos.

Czytaj dalej

Jednak nie w ciąży - to były tylko plotki o artystach (ale nie nasze)

Plotkarskie gazety były w tym bardzo zgodne. I bardzo zgodnie się myliły ogłaszając, że Amal - żona George'a Clooney'a - jest w ciąży. Tak właśnie wyglądają plotki o artystach.

Czytaj dalej

Kiepska reklama dla faceta

Każdy chce dobrze wyjść na fotografii. A co dopiero celebryci! Ale różnie to wychodzi. Wtedy my kasujemy fotkę, a celebryci... muszą z nią żyć.

Czytaj dalej

Fortuna się potoczyła - Plotki o artystach

Salomon przyszedł do Blockbuster - nie posłuchali go.

Czytaj dalej

Nieudana rola Jackie Chana - Plotki o artystach

Nie ma ludzi, którym wszystko wychodzi dobrze. Nawet tak uwielbiany aktor jak Jackie Chan, który na ekranie potrafił wyjść z każdej opresji, może wejść w rolę, którą schrzani. Stracił dotychczasowych fanów, a nowych nie zyskał.

Czytaj dalej

Bill Cosby czyli Ameryka w pigułce - Plotki o artystach

Chyba nie dziwicie się, że znowu usłyszeliśmy o Billu Cosby. Takie sławy nie odchodzą w zapomnienie ot, tak. Nawet, gdy trafią do więzienia. No, ale każdy kto żyje w Ameryce wie, że wszystko co działo się w jego sprawie, jest bardzo typowe dla tego kraju.

Czytaj dalej

Starzy "Friends" w końcu pojawią się na ekranie

Zapowiedzi, że szóstka przyjaciół z kultowego serialu pojawi się znowu na ekranie trwały od dawna. Bo już rok temu mieliśmy ich oglądać, ale Covid-19 wszystko popsuł. Teraz w końcu ich zobaczymy. Chociaż nie wszyscy, bo nie każdy wykupił abonament.

Czytaj dalej

Strona 1 z 4