Aktor trudny do opisania - Plotki o artystach

Aktorstwo jest trudną sztuką. Przyznawanie nagród najlepszym aktorom to też niełatwe zadanie. Ale opisywanie aktorów to już prawdziwy kosmos.

Czytaj dalej

Jednak nie w ciąży - to były tylko plotki o artystach (ale nie nasze)

Plotkarskie gazety były w tym bardzo zgodne. I bardzo zgodnie się myliły ogłaszając, że Amal - żona George'a Clooney'a - jest w ciąży. Tak właśnie wyglądają plotki o artystach.

Czytaj dalej

Kiepska reklama dla faceta

Każdy chce dobrze wyjść na fotografii. A co dopiero celebryci! Ale różnie to wychodzi. Wtedy my kasujemy fotkę, a celebryci... muszą z nią żyć.

Czytaj dalej

Fortuna się potoczyła - Plotki o artystach

Salomon przyszedł do Blockbuster - nie posłuchali go.

Czytaj dalej

Nieudana rola Jackie Chana - Plotki o artystach

Nie ma ludzi, którym wszystko wychodzi dobrze. Nawet tak uwielbiany aktor jak Jackie Chan, który na ekranie potrafił wyjść z każdej opresji, może wejść w rolę, którą schrzani. Stracił dotychczasowych fanów, a nowych nie zyskał.

Czytaj dalej

Bill Cosby czyli Ameryka w pigułce - Plotki o artystach

Chyba nie dziwicie się, że znowu usłyszeliśmy o Billu Cosby. Takie sławy nie odchodzą w zapomnienie ot, tak. Nawet, gdy trafią do więzienia. No, ale każdy kto żyje w Ameryce wie, że wszystko co działo się w jego sprawie, jest bardzo typowe dla tego kraju.

Czytaj dalej

Starzy "Friends" w końcu pojawią się na ekranie

Zapowiedzi, że szóstka przyjaciół z kultowego serialu pojawi się znowu na ekranie trwały od dawna. Bo już rok temu mieliśmy ich oglądać, ale Covid-19 wszystko popsuł. Teraz w końcu ich zobaczymy. Chociaż nie wszyscy, bo nie każdy wykupił abonament.

Czytaj dalej

A taki był z niego miły facet... - Plotki o artystach - cz. 1/2

Od dwóch tygodni amerykańskie media nie mogą przetrawić rozwodu Billa i Melindy Gatesów. Ale dopiero w niedzielę pojawiły się konkrety, o co chodzi w tym zaskakującym rozstaniu. Na ile obciążają najbogatszego przez wiele lat człowieka świata - oceńcie sami.

Czytaj dalej

A taki był z niego miły facet... - Plotki o artystach - cz. 2/2

W dokończeniu artykułu o powodach rozwodu Gatesów mamy kilka ciekawostek. Piszemy o znajomości Billa z typkiem spod ciemnej gwiazdy, o dochodzeniu w Microsofcie przeciwko jego założycielowi i o niegrzecznym zarządcy majątku Gatesów.

Czytaj dalej

Robert De Niro zmuszony do pracy! - Plotki o artystach

Milionerom zazdrościmy nie tylko tego, że na wszystko ich stać. Równie atrakcyjne jest to, że mając stos pieniędzy nie muszą już do końca życia pracować. A tu proszę, okazuje się, że to nieprawda. Taki De Niro musi i to pewnie właśnie do końca życia.

Czytaj dalej

Sfrustrowane czy nie, ale się rozbierają - Plotki o artystach

Tradycyjnie na wiosnę dziewczyny pokazują ciało. A w czasach internetu mogą pokazać więcej. Korzystają z tego także te dziewczyny, które za młodu internetu nie miały.

Czytaj dalej

Opowieści płaczącej księżniczki

Pandemia naprawdę dała się we znaki. Nie robią nowych filmów, nie ma czego oglądać. Z braku laku puszczają wszędzie płacz nieszczęśliwej księżniczki. Najpierw w Wielkiej Brytanii, potem w Ameryce, potem nawet w Polsce. Dobra bajeczka i dla dzieci, i dla dorosłych.

Czytaj dalej

Córka polskich imigrantów, kobieta pracująca - Plotki o artystach

Bez pracy nie ma kołaczy. Najwyraźniej państwo Kostyrowie wpoili tę maksymę córce, urodzonej już w USA. Marta do dzisiaj nie przestaje zadziwiać.

Czytaj dalej

Aktorka nie chce się już rozbierać, bo faceci się gapią - Plotki o artystach

Rozbieranie się przed kamerą, na planie filmowym pełnym ludzi, na pewno jest krępujące. Młode, początkujące aktorki robią to jednak dość powszechnie. Te, które się wybiją, również dość powszechnie są potem całym procederem oburzone.

Czytaj dalej

(De)montaż filmu pod polityczne dyktando - Plotki o artystach

Wiadomo, że filmy muszą być dzisiaj poprawne politycznie. I wcale nie chodzi tylko o nowe filmy, które powstają obecnie. Niektórzy chcą usuwania "błędów i wypaczeń" z przeszłości.

Czytaj dalej

Strona 1 z 3