Robert De Niro zmuszony do pracy! - Plotki o artystach

Milionerom zazdrościmy nie tylko tego, że na wszystko ich stać. Równie atrakcyjne jest to, że mając stos pieniędzy nie muszą już do końca życia pracować. A tu proszę, okazuje się, że to nieprawda. Taki De Niro musi i to pewnie właśnie do końca życia.

Czytaj dalej

Sfrustrowane czy nie, ale się rozbierają - Plotki o artystach

Tradycyjnie na wiosnę dziewczyny pokazują ciało. A w czasach internetu mogą pokazać więcej. Korzystają z tego także te dziewczyny, które za młodu internetu nie miały.

Czytaj dalej

Opowieści płaczącej księżniczki

Pandemia naprawdę dała się we znaki. Nie robią nowych filmów, nie ma czego oglądać. Z braku laku puszczają wszędzie płacz nieszczęśliwej księżniczki. Najpierw w Wielkiej Brytanii, potem w Ameryce, potem nawet w Polsce. Dobra bajeczka i dla dzieci, i dla dorosłych.

Czytaj dalej

Córka polskich imigrantów, kobieta pracująca - Plotki o artystach

Bez pracy nie ma kołaczy. Najwyraźniej państwo Kostyrowie wpoili tę maksymę córce, urodzonej już w USA. Marta do dzisiaj nie przestaje zadziwiać.

Czytaj dalej

Aktorka nie chce się już rozbierać, bo faceci się gapią - Plotki o artystach

Rozbieranie się przed kamerą, na planie filmowym pełnym ludzi, na pewno jest krępujące. Młode, początkujące aktorki robią to jednak dość powszechnie. Te, które się wybiją, również dość powszechnie są potem całym procederem oburzone.

Czytaj dalej

(De)montaż filmu pod polityczne dyktando - Plotki o artystach

Wiadomo, że filmy muszą być dzisiaj poprawne politycznie. I wcale nie chodzi tylko o nowe filmy, które powstają obecnie. Niektórzy chcą usuwania "błędów i wypaczeń" z przeszłości.

Czytaj dalej

Kto stracił, kto zyskał na posiadłości Michaela Jacksona? - Plotki o artystach

Neverland Ranch to nie tylko dom Michaela Jacksona. To miejsce licznych imprez, organizowanych kiedyś głównie dla dzieci. Dla dorosłych natomiast to wielka inwestycja. Ogromne pieniądze wydała na nią właśnie kolejna osoba.

Czytaj dalej

Nietolerancyjna elita Nowego Jorku - Plotki o artystach

Elita to taka grupa najlepszych z jakiejś większej grupy. Wszyscy ich podziwiają i chcieliby być tacy, jak oni. W Nowym Jorku definicja elity jest chyba trochę inna.

Czytaj dalej

Święty George i jego czyny - Plotki o artystach

Zostać bogatym nie jest łatwo. Być świętym to już naprawdę wielka sprawa. Ale być bogatym i zostać jeszcze świętym? To potrafi tylko George Clooney.

Czytaj dalej

Nigdy nie wierz mężczyźnie. Ale z kobietami też uważaj - Plotki o artystach

Chyba najlepiej nikomu do końca nie wierzyć. Ale jak sprawa trafia do sądu, to sędzia komuś uwierzyć jednak musi. Robi się ciekawie, gdy musi wybierać pomiędzy dwojgiem znanych aktorów, którzy potrafią przecież udawać.

Czytaj dalej

Na miliard składa się tysiąc milionów - czyli "Plotki o artystach"

Grosik do grosika i masz co? Dwa gó....ne grosiki. Inaczej jest z milionikami.

Czytaj dalej

Borat powraca na wybory - Plotki o artystach

Co może zapewnić dziś większe emocje niż polityka? Reporter z Kazachstanu może jest nienormalny, ale jego pseudowywiady wzbudzą wielkie kontrowersje. To oznacza zainteresowanie, a w kinie to oznacza pieniądze.

Czytaj dalej

Jak Phil Collins szukał kobiety swego życia - Plotki o artystach

Taki Phil Collins ma wszystko. Talent, sławę, pieniądze, wielką sławę, ogromne pieniądze, jeszcze raz pieniądze. Ale kobiety ciągle nie ma, chociaż szuka całe życie.

Czytaj dalej

Uwierzyli w swój film - Plotki o artystach

Twórcom filmów czasami zawdzięczamy więcej niż tylko zaangażowanie w swoją pracę.

Czytaj dalej

Chłopak spełnił marzenie - Plotki o artystach

Amerykański sen o karierze od pucybuta do milionera (dziś raczej miliardera) wszyscy znają. Ale nie zawsze chodzi tylko o pieniądze. O pieniądze oczywiście też, bo są potrzebne do spełniania marzeń.

Czytaj dalej

Strona 1 z 2