Gazeta "abecadło" i na papierze, i w internecie

Najnowszy numer "abecadła" jest już w polskich sklepach i innych punktach dystrybucji. W związku z tym, zadanie naszej strony internetowej nieco się zmienia. W dalszym ciągu publikować będziemy tu zarówno artykuły jak i ogłoszenia prywatne, ale w innym rytmie niż dotychczas.

W dniu wydania gazety, a więc tradycyjnie w piątek, w internecie pokażemy pierwszą stronę "abecadła". Wybrane artykuły lub ich skróty publikować będziemy po weekendzie.

Wszystkie ogłoszenia prywatne będą publikowane w papierowej edycji gazety "abecadło". Jednocześnie na stronie internetowej abecadlo.com zamieszczać będziemy z bieżącego numeru ogłoszenia wyróżnione (sposób ich zamawiania opisujemy w zakładce "Ogłoszenia/Ogłoszenia wyróżnione").

Pokażemy też kilka ogłoszeń przykładowych wybranych ze wszystkich pozostałych. Przykładowe będą bez numeru telefonu, zainteresowanych kontaktem z ogłoszeniodawcą prosimy o sięgnięcie po naszą gazetę.

W internecie dostępne będą ponadto wszystkie ogłoszenia publikowane w poprzednich numerach wydania papierowego. Ogłoszenia opublikowane w gazecie trafiać będą na stronę internetową z kilkudniowym opóźnieniem.

Przedstawioną tu informację o sposobie publikowania ogłoszeń podajemy w zakładce "Ogłoszenia/Jak zamówić ogłoszenie bezpłatne". Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. Tą drogą informujemy o pojawieniu się nowych treści na naszej stronie internetowej.

Możesz podzielić się tą treścią ze znajomymi!