Kto wygrał wybory prezydenckie? - dyskusja - cz. 2/2

Przeczytaj najpierw: Kto wygrał wybory prezydenckie? - dyskusja - cz. 1/2

Ostateczne rozstrzygnięcia w sprawie wyboru prezydenta

*Zbojcerz Oferma • 9 dni temu
Nie wiem na co jeszcze Trump czeka?
Martial Law i sprawa załatwiona. Skoro wszyscy w biały dzień robią go w uja.
Chciałbym wówczas zobaczyć Bidena...dziadzia by zawału dostał .

*Grzechu do Zbojcerz Oferma • 8 dni temu
Jak to na co czeka? Na plany wprowadzenia stanu wojennego. Lukaszenka obiecal mu przeslac ale sam musial z nich skorzystac bo jego tez nie chca jako prezydenta.

*stały czytelnik do Zbojcerz Oferma • 9 dni temu
Zobaczymy. Na razie William Barr taktycznie wycofał się, rezygnując ze stanowiska. Nie wiadomo czy jego następca będzie chciał sprawdzić jak oni liczyli te głosy albo docisnąć Bidena i jego syna. Wśród piszących tu, większość jakaś nierozgarnięta. Nie kumają, że nie wszyscy z administracji byli albo są po stronie Trumpa (pewnie niektórych mu nastręczono). Kto pamięta Boltona i jego książkę? Zobaczymy co Trump może? Martial Law to gruba sprawa, ale teoretycznie możliwa. Okaże się wtedy, czy Trump to twardy zawodnik czy miękka faja.

*stały czytelnik • 10 dni temu
William Barr nie doszukał się żadnych oszustw, bo nawet nie raczył sprawdzić co ci ludzie wyprawiali w Georgii, co widać na załączonym wideo. Sprawa wyciągania spod stołu walizek z głosami już dawno powinna być przedmiotem śledztwa, a tu cisza. Potem się nie ma co dziwić, że ludzie snują różne teorie, skoro wymiar sprawiedliwości milczy.

[*stały czytelnik dołączył link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=keANzinHWUA&feature=emb_logo]

*Paweł NJ do stały czytelnik • 9 dni temu
No to William Barr też był w tym spisku. Jak jeszcze dobrze poszukasz, to odkryjesz, że w spisku uczestniczył też sam Donald. Ta afera sięga bardzo wysoko.

*fact checking do Paweł NJ • 8 dni temu
ta niby afera już dawno się wyjaśniła. Tam byli obserwatorzy republikańscy i przyznali, że to nie żadne waliski tylko normalne pudła z głosami, które były liczone. Gość się podnieca starymi newsami. Albo raczej fake newsami.

*stały czytelnik do fact checking • 6 dni temu
Podczas liczenia głosów z walizek wyciągniętych spod stołu nie byli obecni republikańscy obserwatorzy. I to jest całe clue sprawy. Na wideo nie widać żadnych obserwatorów, choć władze odpowiedzialne za wybory w Georgii twierdzą, że obserwatorzy byli do samego końca liczenia głosów. Obserwatorom powiedziano, że skończono liczyć głosy, a kiedy obserwatorzy poszli, tamci wyciągnęli jakieś dodatkowe głosy z walizek i zaczęli je liczyć przez kilka godzin, już bez obserwatorów. I dlatego cała sprawa powinna zostać zbadana przez Sąd Najwyższy. Ale czy tak się stanie?

*MAGA do stały czytelnik • 9 dni temu
Oglądałem to!!! To jest skandal! Jak można było dopuścić że ci ludzie w komisji wyborczej mieli w pudłach tyle głosów! Co te głosy tam robiły???? I tyle ludzi tam sie kręciło i nikt nie reagował. Trump powinien wysłać wojsko do wszystkich komisji w USA żeby marines zebrali wszystie głosy i przywieźli do pentagonu albo gdzie i tam dopiero wszystko policzyć. A tak to takie szopki że w tych komisjach całe pudła mieli i je sami wszystko liczyli. Oszustwo aż śmierdzi!!!

*Zbojcerz Oferma do stały czytelnik • 10 dni temu
Szkoda twojego tlumaczenia bo oni tego nie chca widziec bo maja klapy na oczach jak konie. W twarz im bedziesz pluł a oni pomyślą że to deszcz pada.

*Lucyna PA • 11 dni temu
Czy naprawdę Trump jeszcze wierzy, że będzie dalej prezydentem??? Głosowałam na niego, ale to przecież oczywiste że przegrał! Wymyślaniem jakiś teorii spiskowych tylko się kompromituje.

*prawdziwy republikanin do Lucyna PA • 11 dni temu
on sie skompromitował całą swoją prezydenturą. Gadał głupoty przez 4 lata, teraz tylko nie przestał

Podsumowanie prezydentury Donalda Trumpa

*Ala z Kearny • 8 dni temu
Trump sam najlepiej siebie podsumowuje nie chcąc się pogodzić z przegraną.

*MAGA do Ala z Kearny • 8 dni temu
Gdyby przegrał toby sie pogodził. Ale z oszustwm nie można się pogodzić.

*Neuro Shima do MAGA • 7 dni temu
Pokaż dowód że wyniki sfałszowano

*Zbojcerz Oferma do Neuro Shima • 7 dni temu
2 artykuły wstecz "stały czytelnik" umieścił filmik jak podkladaja nielegalne głosy na wujka Bidena....to nie wystarczy? Proszę ściągnij te klapy z oczu bo one są przeznaczone dla koni

*Murgrabia do Zbojcerz Oferma • 7 dni temu
Zbójcu kochany, nie jesteś na bieżąco. Ten filmik już dawno został wyjaśniony i to przez republikańskie władze. Zresztą ktoś tam o tym też pisze w odpowiedzi do tego "stałego". Ja wiem, że takich "dowodów" to teraz jest pełen internet, ale filmików o tym że ufoludki są wśród nas też nie brakuje. Ale jedno trzeba przyznać Trumpowi że dał nam piękne hasło na taką okoliczność: "Fake news". I takim go będziem pamiętać.

*stały czytelnik do Murgrabia • 6 dni temu
Podczas liczenia głosów z walizek wyciągniętych spod stołu nie byli obecni republikańscy obserwatorzy. I to jest całe clue sprawy. Na wideo nie widać żadnych obserwatorów, choć władze odpowiedzialne za wybory w Georgii twierdzą, że obserwatorzy byli do samego końca liczenia głosów. Obserwatorom powiedziano, że skończono liczyć głosy, a kiedy obserwatorzy poszli, tamci wyciągnęli jakieś dodatkowe głosy z walizek i zaczęli je liczyć przez kilka godzin, już bez obserwatorów. I dlatego cała sprawa powinna zostać zbadana przez Sąd Najwyższy. Ale czy tak się stanie? Inna sprawa, że na tym tu forum nikt poza Zbojcerzem tego nie kuma. Polonia w większości głosowała na Trumpa i wielu ma podejrzenia, że demokraci oszukali Trumpa w wyborach. Sądy nie chcą nawet tych podejrzanych oszustw badać, więc powstaje wrażenie, że cała sprawa śmierdzi. No i k.... nie wierzę, że na 10 komentujących, aż 8 jest z "Gazety Wyborczej".... albo po lobotomii.

*Murgrabia 2 do stały czytelnik • 6 dni temu
Jakie walizki człowieku??? Nie wiem po czym ty jesteś, ale na wzrok na pewno ci się rzuciło. Albo po prostu jesteś jeden z tych co wszystko już wiedzą i nie przekonają go nawet ci, na których się powołuje jako świadków. Wtedy mu już zostaje tylko argument, "a wy to jesteście z Gazety Wyborczej, o!". Szkoda z tobą gadać.

*stały czytelnik do Murgrabia 2 • 6 dni temu
Jacy obserwatorzy człowieku? Na wzrok mi się nie rzuciło i nie widziałem na wideo żadnych republikańskich obserwatorów. A to jest clue sprawy. A czy pojemnik, w którym przechowywano głosy nazwiesz walizką, pudełkiem czy workiem jest bez znaczenia. Skupiasz się na kształcie pojemnika z głosami, ale istotny jest brak obserwatorów na wideo. No, ale ludzie po lobotomii i ci z "Wyborczej" tak mają.

*Neuro Shima do Murgrabia 2 • 6 dni temu
Gdyby Trump wygrywał to by było ok ^^ a jak przegrywa to już wyniki sfałszowano. Hahaha ... Nie jestem za żadnym z kandydatów ale fakty są takie iż Ameryka ma nowego prezydenta i nic już tego nie zmieni.

*Murgrabia 2 do Neuro Shima • 6 dni temu
Ze mną jest tak samo, obydwaj mają wady i zalety. Ale Ameryka wybrała tak, a nie inaczej. Ale tacy goście jak ten "stały" nie potrafią tego zrozumieć. A najgłupsze jest to, że dają takie "dowody" na sfałszowanie wyborów, jak to, że karty do głosowania były w punkcie liczenia tych głosów. "Stały" najpierw się podniecił, że były w walizkach (czyli ktoś je przywiózł), a teraz gada, że to nieważne w czym były, czy np. w pudełkach, w których były wszystkie głosy przechowywane. Albo że "nie widział obserwatorów". Ich wypowiedzi oczywiście też "nie słyszał". Cobyś mu nie powiedział, on będzie gadał, że sfałszowane i tyle. Ciągle ma jeden DOWÓD: Trump przegrał. Czyli sfałszowane.

*Człowiek z Harrison do Murgrabia 2 • 3 dni temu
Na twoim miejscu poczekałbym do 6 stycznia. Dopiero wtedy dowiemy się kto będzie prezydentem na następne 4 lata.

Możesz podzielić się tą treścią ze znajomymi!