Kto wygrał wybory prezydenckie? - dyskusja - cz. 1/2

Prawie dwa miesiące po wyborach w Ameryce wciąż toczą się dyskusje, kto je naprawdę wygrał. Takie dyskusje widać w komentarzach na stronie abecadlo.com. Przedstawiamy wybrane z nich w rubryce Dyskusje.

Czytaj dalej

Kto wygrał wybory prezydenckie? - dyskusja - cz. 2/2

Kolejna porcja komentarzy dotyczących wyborów.

Czytaj dalej

Nosić maseczki czy nie?

Pytanie zawarte w tytule artykułu nie dotyczy problemu medycznego. Ten zostawiamy lekarzom i naukowcom. Interesują nas natomiast osobiste przekonania i podejście do narzucenia obywatelom takiego obowiązku.

Czytaj dalej

Czy prezydent powinien wysyłać do miast agentów federalnych? - opinie Polonii

Pod jednym z artykułów rozgorzała dyskusja. Tekst został opublikowany 22 lipca, ale komentarze pojawiały się jeszcze przez wiele dni. Postanowiliśmy więc je zebrać w rubryce Dyskusje, aby Czytelnicy zapoznali się z opiniami innych, a być może wyrazili także własne.

Czytaj dalej

Czy słowo "Murzyn" jest obraźliwe?

Nasza Czytelniczka zwróciła nam uwagę, że używamy słowa "Murzyn", które według niej jest słowem obraźliwym. Tekst umieszczamy w rubryce Dyskusje i czekamy na Wasze opinie.

Czytaj dalej

Nowe wybory może zarządzić moja mała córeczka

Głos Czytelnika o wyborach w Polsce. Tekst zamieszczony jako komentarz przenieśliśmy do działu "Dyskusje" i tu go przedstawiamy. Zapraszamy do komentowania - zarówno poniższego artykułu, jak i wszystkich zamieszczanych na stronie abecadlo.com.

Czytaj dalej